To ledige stillinger i NRK

Ledig jobb

Vi poster ikke ofte om ledige stillinger i NRK, men synes disse to er relevante for NRKbetas lesere:

Den første er en jobb som medieanalytiker:

Arbeidet omfatter i hovedsak analyse, rapportering og formidling av data fra våre kontinuerlige undersøkelser: TV-meterundersøkelsen, Radioundersøkelsen Internett-undersøkelsen, samt program og innholdsstatistikk.

Den andre er en jobb som ekspert på filbasert produksjon:

I en satsing på en filbasert produksjonslinje som inkluderer redigeringsplattformen FinalCutPro, Omneon videoservere og Omnibus MediaAssetManagement, trenger vi en person som kan bli en sentral del av teamet som drifter og videreutvikler produksjonslinjen. Personen vi søker må ha generell IT-kompetanse, særlig innenfor media/postproduksjon, og bør ha erfaring med teknologier innenfor delt lagring og aktuelle video- og filformat.

Vi har et utrolig fint arbeidsmiljø her, og det er fullt av gale folk!

På denne dagen tidligere år på NRKbeta…

Tagger: ,

Èn kommentar på: To ledige stillinger i NRK

  1. Skulle gjerne jobbet hos dere jeg, men må nok vente litt til jeg er ferdig utdannet “digital medieproduksjonist” :P

    Svar på denne kommentaren

Har du en mening?

Det er enkelt å få ditt eget ikon når du kommenterer på NRKbeta. Det er fint om du leser kommentarene over før du poster en ny, kanskje det du lurer på har blitt svart på allerede?

Du kan bruke følgende HTML-elementer: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>